- Er säkerhet vår verklighet!
  Ring oss på nummer 026-180 600

Hitta till WEWAB

Se större karta »

Kontakt

Är ni intresserade av våra tjänster eller har några frågor? Kontakta oss gärna.

Fyll i kontaktformuläret nedan alt maila till oss direkt

Vi vill ha våra fakturor till:

Wewab Trafiklösningar AB
FE 1985 Scancloud
SE-831 90 Östersund

Kontaktformulär

WEWAB är ett ungt företag med lång erfarenhet av trafiksäkerhetslösningar.

Anlita oss för:

• Trafikanordningsplaner
• Hyra och försäljning av skyltmaterial
• Barriärer
• TMA-fordon
• Helhetslösningar med personal & underhåll

Gävle

Martin Larsson, Depåchef
Tel 070-636 53 35
martin.larsson@wewab.se

Daniel Svensson, Uthyrning
Tel 070-418 26 00
daniel.svensson@wewab.se

Andreas Sundell, Arbetsledare
Tel 070-281 73 35
andreas.sundell@wewab.se

 

Ljusdal

Anders Westerlund, Platsansvarig
Tel 070-543 86 59
Anders.Westerlund@wewab.se

 

Kontakt

Är ni intresserade av våra tjänster eller har några frågor? Kontakta oss gärna. Fyll i kontaktformuläret nedan alt maila till oss direkt

Vi vill ha våra fakturor till:

Wewab Trafiklösningar AB
FE 1985 Scancloud
SE-831 90 Östersund

Kontakt

Gävle

Martin Larsson, Depåchef
Tel 070-636 53 35
Martin.Larsson@wewab.se

Daniel Svensson, Uthyrning
Tel 070-418 26 00
Daniel@wewab.se

Tomas Johnson, Arbetsledare
Tel 070-2817335
Tomas@wewab.se

Ljusdal

Anders Westerlund, Platsansvarig
Tel 070-543 86 59
Anders.Westerlund@wewab.se

Kontaktformulär

Hitta till oss

Se större karta »

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Information: Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att fortsätta surfa godkänner du detta. Läs mer